Дверні ручки Amig Manilla mod.3PXB85. Набір ручок із неіржавкої сталі 18/8 з пластиною. Квадратний шпиндель 8 мм. Внутрішня проставка з неіржавкої сталі.
Технічний опис:
- Виробник — Amig,
- Країна-виробник — Іспанія,
- Модель — Manilla mod.3PXB85,
- Код виробника — 15925,
- Матеріал — неіржавка сталь,
- Розмір планки — 230x45x10 мм,
- Товщина ручки — 15 мм,
- Міжосьова відстань — 85 мм,
- Покриття — немає,
- Колір — неіржавка сталь.
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 15925 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Модель | Manilla mod.3PXB85 |
| Покриття | відсутній |
| Розмір планки | 230x45x10 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Товщина ручки | 15 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴

