Дверна ручка Amig Set Manillon + Manilla mod.10PX + 4PXB85. Набір ручок із неіржавкої сталі 18/8 з пластиною. Для лівобічних дверей, що відчиняються назовні. Призначена для встановлення на вхідні двері спільно з врізними замками з міжосьовою відстанню 85 мм. Зовні двері встановлюються ручка стаціонарна, зсередини — натискна, у такий спосіб вийти з приміщень можна натиснувши дверну ручку, зайти тільки за допомогою ключа.
Технічний опис:
- Виробник — Amig,
- Країна-виробник — Іспанія,
- Модель — mod.10PX + 4PXB85,
- Код виробника — 20401,
- Матеріал — неіржавка сталь,
- Розмір планки — 230x45x10 мм,
- Товщина ручки — 15,5 мм,
- Міжосьова відстань — 85 мм,
- Покриття — немає,
- Колір — неіржавка сталь.
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 20401 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Модель | mod.10PX + 4PXB85 |
| Покриття | відсутній |
| Розмір планки | 230x45x10 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Товщина ручки | 15,5 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
- Ціна: 1 983 ₴



