Дверна ручка Amig Manillon mod.8. Ручка з неіржавкої сталі 18/8 з пластиною.
Технічний опис:
- Виробник — Amig,
- Країна-виробник — Іспанія,
- Модель — Manillon mod.8,
- Код виробника — 12290,
- Матеріал — неіржавка сталь,
- Пластина — 300x75 мм,
- Відстань між кріпленням — 280x55 мм,
- Товщина ручки — 19 мм,
- Покриття — немає,
- Колір — неіржавка сталь,
- Призначення — ручка скоба для дерев'яних і металевих дверей,
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 12290 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Модель | Manillon mod.8 |
| Пластина | 300x75 мм |
| Покриття | відсутній |
| відстань між кріпленням | 280x55 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Товщина ручки | 19 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴


