
Петля маятникова Amig Bisagra mod.3037 нержавіюча сталь
1 561 ₴
- Під замовлення
- Код: 7377
Відправка з 06 квітня 2026+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля маятникова Amig Bisagra mod.3037-100 inox. Ціна за 1 шт.
Технічний опис:
- Виробник — Amig,
- Країна-виробник — Іспанія,
- Модель — Bisagra mod.3037,
- Код виробника — 7377,
- Призначення — петля для барних дверей,
- Сторона відкривання — універсальна,
- Матеріал — нержавіюча сталь,
- Марка сталі — inox aisi 304,
- Регулювання — так,
- Висота полиці петлі — 102 мм,
- Ширина в розгорнутому вигляді — 130 мм,
- Діаметр бочонка — 20 мм,
- Максимальна ширина дверного полотна — 750 мм,
- Максимальна товщина дверей — 32 мм,
- Максимальне навантаження на 1 петлю — 24 кг,
- Ширина полиці петлі — 23 мм.
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 102 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Сірий |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Bisagra mod.3037 |
| Сторона відкривання | універсальна |
| Призначення | петля для дверей барних |
| Код виробника | 7377 |
| Регулювання | Так |
| Марка стали | aisi 304 inox |
| Висота полиці петлі | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561 ₴

