
Доводчик Geze TS 2000 V білий RAL 9016
3 017 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14387
- +380 (66) 266-36-41
Доводчик із важільною тягою Geze TS 2000 V BC для дверей завширшки не більш ніж 1250 мм.
Колір білий відповідає RAL 9016.
Укомплектований інструкцією зі встановлення. Модель TS2000V належить до довідників верхнього розташування з важільною тягою для одностулкових дверей. Індекс у маркуванні BC — спеціальне виконання з регулюванням спереду гідравлічним упором і фіксованим демпфуванням відкривання. Демпфірування відкривання створює невеликий опір під час відчинення дверного полотна. У разі вітряної погоди на вулиці ця функція запобіжить різкому відчиненню дверей і її удару об стіну будинку.
Доводчик верхнього розташування встановлюється на двері вагою від 40 до 100 кг. Закривальне зусилля регулюється відповідно до DIN 1154 — EN2, EN4, EN5, забезпечується за допомогою регулювальних клапанів і зміщення монтажу довідника. Встановлюється на внутрішні або зовнішні двері з підвищеною відчиняністю.
Швидкість зачинення зручно регулювати спереду. TS 2000 має два регулювання — швидкість зачинення та швидкість дохлопу. Стабільна робота довідника за будь-якої погоди забезпечена завдяки температурному режиму -30 °C +40 °C.
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри — 226x48x60 мм
- Для дверей завширшки до 1250 мм
- Встановлюється на двері з лівим і правим відкриванням
- Важільна тяга в комплекті
- Регульований гідравлічний кінцевий дохлоп
- Регульована швидкість закривання
- Максимальна вага дверей — 100 кг
- Робоча температура -30 +40 °C
Можливий стандартний монтаж на дверному полотні з боку встановлення петель, можливий верхній монтаж на боці протилежних дверних петель. Можливе застосування на дверному полотні з боку, протилежної дверним петлям, під час монтажу паралельного важеля. Всі необхідні шаблони є в комплекті.
Монтаж і настроювання доводчика виконується фахівцем, згідно з керівництвом з експлуатації й тільки із застосуванням оригінальних компонентів від виробника, які йдуть у комплекті. Після монтажу залежно від компонування дверей треба перевірити на можливе зіткнення під час відкривання та відповідно обмежити максимальний кут відкривання буфером. Доводчик перевірений згідно з DIN 1154, аналогічне вироблення DIN-L і DIN-R.
Забороняється — перешкоджати процесу зачиняння дверного полотна, використовувати доводчик для інших цілей, розбирати корпус доводчика.
Не менш ніж один раз на рік, за потреби, необхідно
- перевіряти міцність кріплення та знос компонентів, що відповідають за безпеку,
- виконувати підтягування кріпильних гвинтів і елементів
- змащувати рухомі компоненти, змащені на заводі
- перевірити налаштування вільного ходу дверей
Про інші особливості моделі а також способи монтажу можете уточнити, зателефонувавши за номерами зазначених на сайті. Працівники інтернет-магазину «На замку» дадуть відповідь на всі Ваші питання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 226x48x60 мм |
| Робоча температура | -30 +40 °C |
- Ціна: 3 017 ₴



