Багато виробників дверної фурнітури роблять акцент на виготовлення і продаж доводчиків. Німецька фірма GEZE – не виняток. Вона виробляє досить великий асортимент цих деталей, щоб шанувальникам торговельної марки було з чого вибрати.
В інтернет-магазині «На замку» доводчики дверей GEZE можна купити недорого, швидко, зручно, попередньо порадившись з фахівцем.
Особливості моделі доводчика GEZE TS 2000 VДаний виріб працює на важільної тязі і застосовується для дверних полотен шириною не більше 125 див. Воно має відмітні переваги, властиві всім товарам відповідного класу:
- Вартість. Порівнянно з іншими виробниками, ГЕЗЕ приділяє більше уваги формуванню такого компонента як ціна – доводчик дверей GEZE набагато дешевше аналогічної продукції інших торгових марок.
- Простота спрацьовування і налаштування. Після прикладеного на двері зусилля пружина всередині конструкції стискається. Масло перетікає у вільне місце. Закриваючись, двері знову штовхає поршень, і той розтискає пружину, масло повертається назад. Відрегулювавши переріз каналів, Ви зміните швидкість закриття дверей.
- Температурний режим роботи. Практично всі доводчики для вхідних дверей GEZE функціонують при температурі від -30оС до +40оС.
- Широкий діапазон відповідних дверей. GEZE TS 2000 V можна застосовувати на дверях вагою 60-100 кг
Індекс у маркуванні BC - спеціальне виконання з регулюванням спереду гідравлічним упором і фіксованим демпфіруванням відкривання. Демпфірування відкривання створює невеликий опір під час відчинення дверного полотна. У разі вітряної погоди на вулиці ця функція запобігає різке відкриття дверей і її удар об стіну будинку. Гідравлічна регулювання кінцевого дохлопа передбачає незначне збільшення швидкості закривання дверей на останніх градусах.Доводчик верхнього розташування встановлюється на двері вагою від 40 до 100 кг. Закриває зусилля регулюється відповідно DIN 1154 - EN2, EN4, EN5, забезпечується за допомогою регулювальних клапанів і зміщення монтажу доводчика. Встановлюється на внутрішні або зовнішні двері з підвищеною открываемостью. Швидкість закривання зручно регулювати спереду. TS 2000 має два регулювання - швидкість закривання і швидкість дохлопа. Стабільна робота доводчика при будь-якій погоді забезпечена завдяки температурному режиму-30°C+40°C.
Ознайомившись з технічними характеристиками моделі, Ви остаточно упевнитися у вигодах покупки даного доводчика.
Свяжитесь с менеджерами интернет-магазина «На замке», чтобы узнать больше о выбранном товаре, обсудить, какая характеристика доводчика GEZE наиболее важна. Мы всегда готовы прийти на помощь новым и постоянным покупателям!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 48 мм |
- Ціна: 3 017 ₴




