Петлі для міжкімнатних дверей Linde H - 100 кольору Black. L — ліві, R — праві.
Виробник: LINDE Гонконг. Термін придатності необмежений. Постачальник ТОВ 'МВМ' Київська обл. Продукція не підлягає обов'язковій сертифікації. Не містить шкідливих речовин.
Технічні характеристики:
- Тип петлі — Карткова
- Тип встановлення петлі — Накладна/рознімна/з врізкою
- Тип паковання — Коробка
- З підшипником - Так
- Кулька на стрижні — Так
- Мастило — Силіконова на весь період експлуатації
- Товщина петлі — 2.5 мм
- Висота петлі — 100 мм
- Ширина петлі — 75 мм
- Ширина полиці петлі — 30 мм
- Матеріал — Сталь
- Покриття — гальваніка
- Колір — Black
Гарантія — 1 рік, ціна вказана за 1 шт.
Сторона відкривання
Ліві
Праві
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота петли | 100 мм |
| З підшипником | Так |
| Мастило | Силіконова на весь період експлуатації |
| Тип петлі | Карткова |
| Тип упаковки | коробка |
| Тип установки петлі | Накладна / роз'ємна / з врізкою |
| Товщина петлі | 2.5 мм |
| Кулька на стержні | Так |
| Ширина петлі | 75 мм (у розгорнутому вигляді) |
| Ширина полиці петлі | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴



