
Петлі-метелики USK 100x63 AB бронза
68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9454
- +380 (66) 266-36-41
Петля дверна виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверного блока. Індекс В означає наявність підшипника. Петлі комплектуються саморізами під електроінструмент. Рекомендації виробника — під час вибору петлі необхідно враховувати не тільки вагу, а й габарити дверного полотна.
Петля дверна USK 100x63x2mm-2BB ABПетлі універсальні, тобто підходять для встановлення на ліві та праві двері. Вузька полиця петлі дають змогу встановити петлі метелика на міжкімнатні двері завтовшки від 32 мм.В петлях встановлені підшипники та сталевий стрижень. Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії в соляному тумані — понад 72 години, що відповідає 3 класу стійкості покриття. Максимальне навантаження на 2 петлі 40 кг, на 3 петлі 50 кг. Розмір петлі — довжина — 100 мм, ширина полиці — 30 мм, товщина — 2 мм. Колір петлі бронза. Саморізи в колір виробу в комплекті.
Комплектація
- Петля дверна 1 шт.
- Комплект саморізів
Технічні характеристики:
- виробник TM USK
- країна виробник Китай
- всі петлі 180 г
- розміри петлі 100x63x2 мм
- ширина полиці петлі 30 мм
- максимальне навантаження на дві петлі 40 кг
- матеріал петлі сталь
- два підшипники
- тип паковання — коробка
- сторона відкривання — універсальні
- колір — AB бронза
В одному пакованні 2 петлі та комплект кріплення. Для зручності замовлення непарної кількості на сайті ціна вказана за одну петлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 2 мм |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Бронза |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | коробка |
- Ціна: 68 ₴

