Приварна петля краплеподібна BN-1905 AN 24x180.
Пітлі для металевих дверей каплеподібної форми. Підходять для встановлення на всі типи металевих дверей - калітки, вхідні двері, ворота. Максимальний навантаження на 2 петлі - 330 кілограмів. Кульковий підшипник полегшує процес відкриття/ закриття дверей, не дає посадку і збільшує термін експлуатації.
- Стала підвищена міцність,
- Сердечник з гальванізованим сердичником,
- Надійний підшипник для плавного ходу двері,
- Ідеальна підгонка деталей,
- Мінімальні зазори,
- Каплеподібна форма перерізу,
- Збільшений термін служби.
Габаритні розміри:
- Довжина - 180 мм,
- Діаметр - 24 мм,
- Діаметр штока - 15 мм,
- Довжина штоки - 35 мм,
- Товщина підшипника - 6.7 мм,
- Вага - 650 гр,
- Макс. навантаження - 330 кілограм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 24 мм |
| Спосіб установки | Приварний |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Краплеподібна |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 165 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 гр |
| Диаметр | 24 мм |
| Діаметр штока | 15 мм |
| Макс.навантаження | 330 кг. |
| Довжина штока | 35 мм |
| Товщина підшипника | 6.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴




