
Врізна броненакладка Apecs Protector Pro 50/27-МК-CR
655 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1309
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Броненакладка Apecs Protector Pro 50/27-МК-CR хром
Врізна броненакладка Apecs призначена для додаткового захисту циліндрового механізму від силових впливів - вибивання, висвердлювання, розлому. Рекомендується для установки з замками, які мають відстань між отворами під гвинти 38 мм, Матеріал - сталь підвищеної твердості HRC-63
Комплектність поставки:- зовнішня захисна накладка
- внутрішня декоративна накладка
- зовнішня декоративна накладка
- гвинти M6
- самонарізи
- упаковка
- Тип монтажу - врізна
- Діаметр основи - 50 мм
- Вхід циліндра в броненакладку - 20 мм
- Матеріал - сталь підвищеної твердості
- Покриття гальваніка
- Колір - хром
Гарантійний термін 1 рік з дати продажу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Броненакладка |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Хром |
| Діаметр | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | гальваніка |
| Тип монтажу | врізна |
| Діаметр підстави | 50 мм |
| Вхід циліндра в броненакладку | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴


