Дверні упори 014 серії призначені для кріплення на підлозі. Захисний гумовий відбійник м'яко амортизує двері, пом'якшуючи удар і приглушуючи звук. Округла форма унеможливлює травми ніг. Висота упору 40 мм. З особливостей треба зазначити приховане кріплення. Дверні упори Apecs треба використовувати всередині приміщень.
Дверний стопор APECS DS-0014 CR хромТехнічні дані:- Виробник — Apecs
- Країна-виробник — Китай
- Покриття — гальванічне
- Колір оздоблення — G золото
- Материал - ZAMAK
- Висота стопора — 40 мм
- Зазор від підлоги до дверей — max.34 мм
- Діаметр основи — 23 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стопора | 40 мм |
| Діаметр підстави | 23 мм |
| Зазор від підлоги до дверей | max.34 мм |
| Матеріал | ZAMAK |
| Покриття | гальванічне |
| Країна виробник | Китай |
| Колір обробки | G золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴


