Дверний упор Siba SB-DS 202 AN анодований нікель
Технічний опис:
- Виробник — SIba,
- Модель — DS 202,
- Призначення — обмежувач відчиняння дверей,
- Материал - ZAMAK,
- Висота упору — 40 мм,
- Висота до центру гумки — 30 мм,
- Діаметр основи — 30 мм,
- Колір — нікель матовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | нікель матовий. |
| Матеріал | ZAMAK |
| Модель | DS 202 |
| Призначення | обмежувач відкриття дверей |
| Діаметр підстави | 30 мм |
| Висота упору | 40 мм |
| Висота до центру гумки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


