
Засув для воріт 160 мм із пружиною
120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14066
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувів на пружині 160 мм
Технічні характеристики:
- Країна-виробник — Україна
- Матеріал засова — метал
- Матеріал руків'я — пластик
- Довжина засова — 160 мм
- Розмір майданчика — 160x50 мм
- Виліт засова — 57 мм
- Діаметр засова — 10 мм
- Вага — 350 г
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виліт засува | 57 мм |
| Вага | 350 гр |
| Матеріал засува | метал |
| Діаметр засува | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Розмір майданчика | 160x50 мм |
| Довжина засува | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



