
Ковпачки на петлі дверні SIBA A333 CR хром
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: A333
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ковпачки на петлі дверні SIBA A333CR хром.
Технічний опис:
- Виробник — SIBA,
- Країна-виробник — Китай,
- Призначення — Декоративні накладки на петлі,
- Матеріал — алюміній,
- Покриття — гальванічне,
- Колір — CR хром,
- Висота ковпачка — 48 мм,
- Зовнішній діаметр — 15 мм,
- Діаметр петлі — 14 мм.
Ковпачки торгової марки Сиба мають декоративне призначення, встановлюються на двері з чверть спільно з 3D петлями діаметром 14 мм. Широка колірна гама дає змогу підібрати ковпачки під колір основної фурнітури. Пряма форма ковпачків моделі A333 ідеально підходять для будь-яких сучасних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ковпачка | 48 мм |
| Діаметр петлі | 14 мм |
| Матеріал | алюміній |
| Призначення | Декоративні накладки на петлі |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | CR хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

