
Ковпачки на петлі дверні SIBA A333 MBN матовий чорний
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11352
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ковпачки на петлі дверні SIBA A333 MBN матовий чорний.
Ціна за 1шт
Технічний опис:
- Виробник — SIBA,
- Країна-виробник — Китай,
- Призначення — Декоративні накладки на петлі,
- Матеріал — алюміній,
- Покриття — гальванічне,
- Колір — MBN матовий чорний,
- Висота ковпачка — 48 мм,
- Зовнішній діаметр — 15 мм,
- Діаметр петлі — 14 мм.
Ковпачки торгової марки Сиба мають декоративне призначення, встановлюються на двері з чверть спільно з 3D петлями діаметром 14 мм. Широка колірна гама дає змогу підібрати ковпачки під колір основної фурнітури. Пряма форма ковпачків моделі A333 ідеально підходять для будь-яких сучасних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | гальванічне |
| Призначення | Декоративні накладки на петлі |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Висота ковпачка | 48 мм |
| Діаметр петлі | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

