Кільце для утоплення накладної броненакладки KEDR CV01 16-69 AB бронза
Підходить для будь-якої накладної броненакладки діаметром не більш ніж 55 мм
Технічні характеристики:
- Матеріал — цинковий сплав
- Покриття — гальванічне
- Колір — бронза
- Товщина — 3 мм
- Зовнішній діаметр — 69 мм
- Діаметр врізання — 60 мм
- Внутрішній діаметр — 55 мм
- Висота кільця — 21 мм
Призначена для дверей із зовнішньою обшивкою 16 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Висота кільця | 21 мм |
| Діаметр врізки | 60 мм |
| Матеріал | цинковий сплав |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴



