Петля рознімна Apecs 100x75-B-Steel AC мідь. R-праві L-леві.
Петля дверна Апікс виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверного блока. Індекс B означає наявність підшипника. У стрижні запресовано сталеву кульку. Силіконове мастило призначене на весь період експлуатації петлі.
Комплектація:
- Петля дверна — 1 шт.
- Саморізи — 8 шт.
- Паковання
Петлі комплектуються саморізами під електроінструмент
Рекомендації щодо встановлення: під час вибору петлі необхідно враховувати габаритні розміри та вагу дверей. У разі встановлення роз'ємних петель врізаються обидві карти петлі. Установлення відбувається окремо — одна карта врізається в полотно, друга — у дверну коробку. З'єднується петля під час «навішування» дверей.
Технічні характеристики:
- Висота петлі — 100 мм
- Ширина полиці петлі — 30 мм
- Матеріал — Сталь
- Покриття — гальванічне покриття
- Сторона відкривання — Права/Ляна
- Тип петлі — Накладна, знімна
- Товщина карти петлі — 2,5 мм
- Колір — Мідь
- Ширина петлі в розгорнутому вигляді — 75 мм
- Максимальне навантаження на дві петлі — 40 кг
- Максимальне навантаження на три петлі — 50 кг
Гарантія — 1 рік, ціна вказана за 1 шт., для лівих дверей ліві петлі, для правих дверей праві петлі
Сторона відкривання
Ліві
Праві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | мідь |
| Покриття | Гальванічне покриття |
| Сторона відкривання | Права/ліва |
| Самонарізи | 8 шт |
| Петля дверна | 1 шт |
| Товщина карти петлі | 2,5 мм |
| Тип петлі | Накладна, знімна |
| Максимальне навантаження на дві петлі | 40 кг |
| Ширина петлі в розгорнутому вигляді | 75 мм |
- Ціна: 76 ₴




