
Петлі дверні універсальні Apecs (Апекс) 100*75-B4-Steel-G золото
88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13599
- +380 (66) 266-36-41
Петля універсальна APECS 100x75-B4-Steel-G золото. Ціна за 1 шт.
Петля дверна Апікс виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверного блока. Індекс B4 означає наявність 4 підшипники. Силіконове мастило призначене на весь період експлуатації петлі.
Комплектація:
- Петля дверна — 1 шт.
- Саморізи — 8 шт.
- Паковання
Петлі комплектуються саморізами під електроінструмент. Рекомендації щодо встановлення: під час вибору петлі необхідно враховувати габаритні розміри та вагу дверей. У разі встановлення універсальних петель, обидві карти врізаються. Виготовляється спочатку врізання половини петлі у дверне полотно, далі полотно з петлею приставляється до дверної коробки та фіксується друга половина петлі на заздалегідь підготовлене під врізку місце.
Технічні характеристики:
- Виробник — Апекс
- Країна-виробник — Китай
- Розмір петлі — 100x70 мм
- Товщина петлі — 2.5 мм
- Колір — золото
- Матеріал — сталь
- Сторона відкривання — універсальні
- Максимальне навантаження на дві петлі — 50 кг
- Максимальне навантаження на три петлі — 60 кг
Гарантія — 1 рік, ціна вказана за 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 2.5 мм |
| Спосіб установки | Врізний |
| Колір | Золото |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона відкривання | універсальні |
| Самонарізи | 8 шт |
| Розмір петлі | 100x70 мм |
| Петля дверна | 1 шт |
| Максимальне навантаження на три петлі | 60 кг |
| Максимальне навантаження на дві петлі | 50 кг |
| Товщина петлі | 2.5 мм |
- Ціна: 88 ₴


