
Петлі універсальні Apecs 125x75-B4-Steel-G золото
93 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6109
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петлі універсальні APECS 125x75-B4-Steel-G золото. Ціна вказана за 1 шт.
Петля дверна Апікс виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверного блока. Індекс B4 означає наявність 4 підшипників. Силіконове мастило призначене на весь період експлуатації петлі.
Комплектація:
- Петля дверна — 1 шт.
- Саморізи — 10 шт.
- Паковання
Петлі комплектуються саморізами під електроінструмент.
Рекомендації щодо встановлення: під час вибору петлі необхідно враховувати габаритні розміри та вагу дверей.
Технічні характеристики:
- Тип встановлення петлі — Накладна/універсальна/з врізкою
- Тип паковання — Коробка
- З підшипником - Так
- Протизнімна — Ні
- Форма карти петлі — Прямокутна
- Товщина карти петлі — 2.5 мм
- Висота петлі — 125 мм
- Ширина петлі — 75 мм
- Матеріал — Сталь
- Покриття — гальваніка
- Колір — Золото
- Тип петлі — Карткова
Гарантія — 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 2.5 мм |
| Спосіб установки | Врізний |
| Колір | Золото |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самонарізи | 10 шт |
| Высота петли | 125 мм |
| Петля дверна | 1 шт |
| Товщина карти петлі | 2.5 мм |
| Ширина петлі | 75 мм |
| Форма карти петлі | прямокутна |
| Противосъемная | Немає |
| З підшипником (або кільцем) | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴

