Петля рознімна Apecs 75x62-B2 Steel G золото.
Петля дверна Апікс виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверного блока.
Індекс B2 означає наявність двох підшипників.
Силіконове мастило призначене на весь період експлуатації петлі.
Пара петель витримує навантаження до 30 кг,
три петлі необхідно ставити, якщо вага дверей до 40 кг.
Комплектація:
- Петля дверна — 1 шт.
- Саморізи — 6 шт.
Петлі комплектуються саморізами під електроінструмент.
Рекомендації щодо встановлення: під час вибору петлі необхідно враховувати габаритні розміри та вагу дверей.
Технічні характеристики:
- Штрих -код - 4823082600564
- Артикул — 00020259
- Одиниця вимірювання — шт.
- Висота петлі — 75 мм
- Ширина полиці петлі — 26 мм
- Матеріал — Сталь
- Покриття — гальванічне покриття
- Сторона відкривання — Універсальна
- Тип петлі — Накладна
- Товщина карти петлі — 2,5 мм
- Колір — Золото
- Ширина петлі — 62 мм
Гарантія — 1 рік, ціна вказана за 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота петли | 75 мм |
| Одиниця виміру | шт. |
| Матеріал | сталь |
| Петля дверна | 1 шт |
| Покриття | Гальванічне покриття |
| Самонарізи | 6 шт |
| Сторона відкривання | універсальна |
| Тип петлі | Накладна |
| Товщина карти петлі | 2,5 мм |
| Ширина полиці петлі | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴


