Петлі барні Mert 29 жовті. 1 штука.
Оригінальні барні петлі Mert 29, судячи з назви, призначаються для барів, кафе, ресторанів, де фіксується велика прохідність людей. Деякі люди йдуть далі, встановлюючи дані компоненти в офісних/домашніх приміщеннях, досягаючи максимального рівня комфорту.
Замість того, щоб постійно відчиняти двері в один бік, подібні вироби дозволяють помітно розширити потенціал дверей, змушуючи їх відкриватися в обидва боки. Класичне оформлення при використанні полірованої латуні дозволяє створити оптимальний візуальний компонент, що підходить для більшості дверей.
Параметри міцності, надійності, довговічності є заслугою високої якості. Навіть при постійному русі барні петлі Mert анітрохи не зменшать у своїх первинних показниках, що є відмінною можливістю економити на ремонті/заміні.
Наш інтернет магазин «На замку» дозволяє купити барні петлі Mert з неймовірною економією, що стає можливим для нових/постійних клієнтів у будь-який зручний час. Пропоновані товари поставляються провідними європейськими фірмами, де суворо дотримуються критеріїв високої якості. Купуйте найкращу продукцію Mert – насолоджуйтесь результатами своєї покупки!
- Область застосування - для дерев'яних коробок, внутрішніх дерев'яних дверей.
- Сторона відкривання – універсальні
- Максимальне навантаження на одну петлю не більше 20 кг
- Матеріал петлі - сталь, покрита латунню полірована
- Товщина дверного полотна – 18-35 мм
- Кут відкривання – 180° в обидві сторони
- Висота дверей – не більше 2000 мм
- Ширина дверного полотна, що рекомендується, 400-600 мм.
- Зазор між дверним полотном та коробкою - 12 мм
- Діаметр циліндричної частини – 22 мм
- Відстань між осями барил - 55 мм
- Висота барила - 97 мм
- Висота петлі - 75 мм
- Колір жовтий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mert |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота | 75 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Жовтий |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона відкривання | універсальні (підходять для лівих і правих дверей) |
| Висота дверей | не більше 2000 мм |
| Высота петли | 75 мм |
| Висота барильця | 97 мм |
| Рекомендована ширина дверного полотна 400 | 600 мм |
| Діаметр циліндричної частини | 22 мм |
| Відстань між осями діжок | 55 мм |
| Зазор між дверним полотном і коробкою | 12 мм |
| Область застосування | для дерев'яних коробок, внутрішніх дерев'яних дверей |
| Кут відкривання | 180° в обидві сторони |
- Ціна: 660 ₴




