Петля барна для маятникових дверей MERT-30 100 мм. Ціна за 1шт.
- Область застосування - для дерев'яних коробок, внутрішніх дерев'яних дверей.
- Сторона відкриття - універсальні
- Максимальне навантаження на одну петлю не більше 25 кг
- Матеріал петлі - сталь, покрита латунню полірована
- Товщина дверного полотна – 20-40 мм
- Кут відкривання – 180° в обидві сторони
- Висота дверей – не більше 2000 мм
- Ширина дверного полотна, що рекомендується, 400-800 мм.
- Діаметр циліндричної частини – 22 мм
- Висота петлі – 100 мм
- Колір – жовтий
Барні петлі дозволяють двері відкриватися як всередину, так і назовні. Ці петлі популярні у громадських закладах, оскільки суттєво збільшують прохідність. Петлі MERT оснащені механізмом примусового закривання, силу та швидкість якого можна регулювати.
Двостороння пружинна дверна петля призначена для того, щоб двері могли вільно відкриватися в обидві сторони. Роботу петель на дверях можна побачити у метро, кафе, ресторані, офісі. Подібні петлі можна встановити у своїй квартирі чи заміському будинку. Завдяки особливому підходу до контролю якості компанія MERT гарантує високу надійність, ефективність та довговічність петель.
В упаковці 1 пара. Ви можете придбати будь-яку кількість петель. Ціна на сайті вказана за 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mert |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Жовтий |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона відкривання | універсальні (підходять для лівих і правих дверей) |
| Висота дверей | не більше 2000 мм |
| Высота петли | 100 мм |
| Рекомендована ширина дверного полотна 400 | 800 мм |
| Діаметр циліндричної частини | 22 мм |
| Область застосування | для дерев'яних коробок, внутрішніх дерев'яних дверей |
| Кут відкривання | 180° в обидві сторони |
- Ціна: 730 ₴


