Петлі універсальні MVM SS-100 SS для міжкімнатних дверей, виготовлені з неіржавкої сталі марки AISI 201 SS.
Саме завдяки застосуванню високолегованої неіржавкої сталі AISI 201 зробило петлі торгової марки МВМ найпопулярнішими серед конкурентів. До складу сталі входить хромомарганцеві сплави, а також додавання до складу легальних елементів дало змогу домогтися:
- високої міцності,
- гарного прокалюваності,
- загальною твердістю,
- стійкості до механічних пошкоджень.
Технічні параметри:
- Виробник — MVM
- Країна-виробник — Китай
- Тип продукту — петля дверна,
- Матеріал — неіржавка сталь,
- Колір — неіржавка сталь,
- Сторона відкривання — універсальна,
- Висота петлі — 100 мм,
- Ширина в розгорнутому вигляді — 75 мм,
- Товщина полиці петлі — 2.5 мм,
- Діаметр штока — 12 мм.
Петлі з неіржавкої сталі комплектуються по 1 штуці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота петли | 100 мм |
| Діаметр штока | 12 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Сторона відкривання | універсальна |
| Країна виробник | Китай |
| Тип продукту | Петля дверна |
| Товщина полки петлі | 2.5 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Ширина в розгорнутому вигляді | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴


