
Кутові петлі дверні Siba 100 мм AB бронза (універсальні)
175 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9089
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля 100 мм універсальна кутова SIBA Z2BB2'FHP AB бронза з підшипниками універсальні.
Кутові петлі призначені для встановлення дверей із чвертью.
Для виробництва цих петель використовується високолегована сталь, після спеціального оброблення не піддається корозії навіть у приміщеннях із підвищеною вологістю.
Кулькопідшипники роблять роботу петлі плавною й безшумною.
Петля універсальна, встановлюється на двері з лівим і правим відкриванням.
Рекомендоване навантаження на одну петлю до 20 кг.
Товщина петлі 3 мм!!!
Колір бронза.
Матеріал сталь.
Гарантійний термін 5 років. Термін експлуатації 10 років і більше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


