Петля 100 мм універсальна кутова SIBAZ2BB2'FHP SN матовий нікель із підшипниками.
Кутові петлі призначені для встановлення дверей з чвертю.
Для виробництва цих петель використовується високолегована сталь, після спеціальної обробки не піддається корозії навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю. Високоякісна сталь забезпечує підвищену зносостійкість та міцність.
Шарикопідшипники роблять роботу петлі плавною та безшумною.
Петля універсальна, встановлюється на двері з лівим та правим відчиненням.
Рекомендоване навантаження на одну петлю до 20 кг.
Товщина петлі 3 мм!
Колір SN матовий нікель.
Матеріал: сталь.
Гарантійний термін – 5 років. Термін служби 10 років та більше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴


