
Петля для металопластикових дверей Astex AT 27 колір білий RAL9016
396 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11556
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля для металопластикових дверей Astex AT 27 білого кольору. Максимальна вага дверного полотна 140 кг. Розміри петлі вказані на схемі - фото 2.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник - Astex,
- Країна виробник - Україна,
- Артикул - AT 27,
- Вага двері - 140 кг,
- Регулювання по горизонталі - +10 / -5 мм,
- Регулювання по вертикалі -+5 / -1 мм,
- Регулювання притиску -+2 / -2 мм,
- Наплав стулки - 15,0-23,5 мм,
- Колір - білий .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | AT 27 |
| Регулювання по горизонталі | +10 / -5 мм |
| Вага двері | 140 кг |
| Регулювання по вертикалі | +5 / -1 мм |
| Наплав стулки | 15,0-23,5 мм |
| Регулювання притиску | +2 / -2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴





