Дверна петля накладна Amig 90/60 мм. Bisagra mod.9010
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал — сталь
- Покриття — епоксидне
- Колір чорний
- Модель — 9010
- Код виробника — 15442
- Розмір петлі — 90x60x3 мм
- Діаметр штока — 15 мм
- Товщина полиці — 3 мм
- Країна-виробник — Іспанія
Продукція іспанської фірми AMIG — чудове поєднання стилю, якості та ціни. Основні переваги фарб на основі епоксидних смол — це їх стійкість до зовнішнього впливу та захист металевих виробів від корозії.
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | эпоксидное |
| Модель | 9010 |
| Код виробника | 15442 |
| Розмір петлі | 90x60x3 мм |
| Діаметр штока | 15 мм |
| Товщина полиці | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



