Петля- метелик SUS 304D 4x3x2.5 без врізання сатиновий нікель. Ціна за 1 шт.
Універсальні дверні петлі без врізки. Завдяки особливій конструкції підходять для лівих і правих дверей. Виконані зі сплаву zamak. Такі петлі вирізняються високою міцністю і практично не схильні до впливу довкілля. Покриття під неіржавку сталь захищає виріб від корозії та забезпечує бездоганний вигляд. Два підшипники забезпечують безшумне та легке відчинення дверей і дають змогу витримувати вищі навантаження. Прекрасно поєднуються з фурнітурою в аналогічному кольорі.
Технічні характеристики:- Тип петлі — накладна, без врізки
- Сторона відкривання — універсальна
- Материал - zamak
- Колір — неіржавка сталь
- Висота петлі — 100 мм
- Товщина петлі — 2.5 мм
- Вага однієї петлі — 200 г
- Подшипник - 2
- Максимальне навантаження на дві петлі — 30 кг
- Максимальне навантаження на три петлі — 40 кг
- Тип паковання — коробка
- Країна-виробник — Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Товщина | 3 мм |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Сірий |
| Покриття | Матовий хром |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона відкривання | універсальна |
| Высота петли | 100 мм |
| Максимальне навантаження на три петлі | 40 кг |
| Максимальне навантаження на дві петлі | 30 кг |
| Товщина петлі | 2.5 мм |
| Вага однієї петлі | 200 гр |
| Підшипник | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



