Петля SUS 304D 4x3x3 універсальна сатиновий нікель. Ціна за шт.
Універсальні петлі дверей призначені для монтажу міжкімнатних дверей. Завдяки особливій конструкції підходять для лівих та правих дверей. Виконані зі сплаву замак. Такі петлі відрізняються високою міцністю і практично не схильні до впливу навколишнього середовища. Покриття під нержавіючу сталь захищає виріб від корозії та забезпечує бездоганний вигляд. Чотири підшипники забезпечує безшумне та легке відчинення дверей та дозволяє витримувати вищі навантаження. Прекрасно поєднуються із фурнітурою в аналогічному кольорі.
Технічні дані:
- Тип петлі - накладна, карткова
- Сторона відкривання – універсальна
- Матеріал - zamak
- Колір – нержавіюча сталь (сатиновий нікель)
- Висота петлі – 100 мм
- Товщина петлі – 3 мм
- Вага однієї петлі – 230 гр
- Підшипник - 4
- Максимальне навантаження на дві петлі – 40 кг
- Тип упаковки – коробка
- Країна виробник - Китай
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Колір | нержавіюча сталь (сатиновий нікель) |
| Матеріал | ZAMAK |
| Сторона відкривання | універсальна |
| Тип упаковки | коробка |
| Высота петли | 100 мм |
| Тип петлі | накладна, карткова |
| Максимальне навантаження на дві петлі | 40 кг |
| Товщина петлі | 3 мм |
| Вага однієї петлі | 230 гр |
| Підшипник | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴


