Універсальні накладні петлі-метелики для міжкімнатних дверей FZB 100x75x2.5 2BB SN матовий нікель.
Не вимагають врізання.
Дверна петля-метелик виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверної коробки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип петлі - накладна, універсальна, без урізання, незнімна
Матеріал - сталь
Максимальне навантаження – 50 кг на пару петель
Розмір петлі – 100x75x2.5 мм
Кількість підшипників – 2 шт
Покриття - гальванічне
Колір – матовий нікель
Самонарізи в комплекті
Ціна вказана за одну петлю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 2 мм |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Сірий |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴


