
Петлі без врізки Apecs 100x75x2.5-B2-Steel-CR (хром)
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9054
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля накладная без врезки Apecs 100x75x2,5-B2-V2-Steel CR Цена за 1 шт.
Петли дверные относятся к накладным карточным, также часто можно услышать название «петли-бабочки». Петли работают на подшипниках качения. Конструкция появилась не так давно, но она петли стала популярной не только у мастеров, а и у тех кто самостоятельно решил установить межкомнатные двери. Главным достоинством таких петель является простота установки, так как они не требуют врезки, достаточно приложить на место крепления и прикрутить одну часть к двери, а другую к дверной коробке.- Тип петлі - накладна, універсальна, без врізки, незнімна
- Матеріал - високолегована сталь
- Максимальне навантаження - 30 кг на пару петель
- Максимальне навантаження - 40 кг на три петлі
- Розмір петлі - 100 мм
- Товщина карти петлі 2,5 мм
- Кількість підшипників: 2 шт
- Покриття - гальванічне
- Колір - хром
- Саморізи в комплекті
В одній упаковці 2 петлі і комплект кріплення. Для зручності замовлення непарної кількості, на сайті ціна вказана за одну петлю. Завод-виробник дає дворічну гарантію на фурнітуру серії STEEL. Петлі пройшли випробування і витримали 100 000 робочих циклів. Цей показник удвічі перевищує вимоги ГОСТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 2.5 мм |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Хром |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 40 кг на три петлі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

