
Петлі метелика Apecs 100*75*2.5-B2-Steel-G золото без врізання
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8973
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петлі дверні належать до накладних карткових, також часто можна почути назву «петлі-метелики». Петлі працюють на підшипниках кочення. Конструкція з'явилася не так давно, але вона петлі стала популярною не тільки в майстрів, а й у тих, хто самостійно вирішив встановити міжкімнатні двері. Головною перевагою таких петель є простота встановлення, оскільки вони не вимагають врізання, досить прикласти на місце кріплення й прикрутити одну частину до дверей, а іншу до дверної коробки. Петля накладна без врізки Apecs 100x75x2.5-B2-Steel-G золото. Ціна за 1 шт.
- Тип петлі — накладна, універсальна, без врізання, незнімна
- Матеріал — високолегована сталь
- Максимальне навантаження — 30 кг на парі петель
- Максимальне навантаження — 40 кг на три петлі
- Рекомендована товщина дверей — 38-40 мм
- Розмір петлі — 100 мм
- Товщина карти петлі 2.5 мм
- Кількість підшипників — 2 шт.
- Покриття — гальванічне
- Колір — золото
- Саморізи в комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 40 кг на три петлі |
| Колір | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

