
Петлі без врізки Apecs 100*75*2.5-B2-V2-Steel SN матовий нікель
62 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1091
- +380 (66) 266-36-41
Петля накладна без врізки Apecs 100x75x2.5-B2-Steel-SN матовий нікель.Ціна за 1 шт.
Петлі дверні належать до накладних карткових, також часто можна почути назву «петлі-метелики». Петлі працюють на підшипниках кочення. Конструкція з'явилася не так давно, але вона петлі стала популярною не тільки в майстрів, а й у тих, хто самостійно вирішив встановити міжкімнатні двері. Головною перевагою таких петель є простота встановлення, оскільки вони не вимагають врізання, досить прикласти на місце кріплення й прикрутити одну частину до дверей, а іншу до дверної коробки.
- Тип петлі — накладна, універсальна, без врізання, незнімна
- Матеріал — високолегована сталь
- Максимальне навантаження — 30 кг на парі петель
- Максимальне навантаження — 40 кг на три петлі
- Розмір петлі — 100 мм
- Товщина карти петлі 2.5 мм
- Кількість підшипників — 2 шт.
- Вага однієї петлі — 150 г
- Покриття — гальванічне
- Колір — матовий нікель
Саморізи в комплекті
Петлі-метели виготовляють із високолегованої сталі завтовшки 2.5 мм. Хоч виробник вказав максимальне навантаження на пару петель 50 кг, встановлюють такі петлі, зазвичай, на міжкімнатні двері масою до 30 кг. Своєю формою ця фурнітура схожа на крила метелика, тому й має таку назву.
Чому встановлення тиків петель не вимагає врізання? Карти петель у розкритому вигляді схожі на крила метелика, а під час заривання являють собою одну пластину. Під час закриття менше крило петлі входить у велику, утворюючи єдину товщину на 2.5 мм.
В одному пакованні 2 петлі та комплект кріплення. Для зручності замовлення непарної кількості на сайті ціна вказана за одну петлю. Завод-виробник дає дворічну гарантію на фурнітуру серії STEEL. Петлі пройшли випробування та витримали 100 000 робочих циклів. Цей показник удвічі перевищує вимоги ГОСТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 40 кг на три петлі |
| Розмір петлі | 100 мм |
- Ціна: 62 ₴

