
Петля-стріла Amig mod.554 150 мм
208 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12814
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля стріла кована Amig Bisagra mod.554 150 мм.
Технічний опис:
- Виробник - Amig
- Країна виробник - Іспанія
- Призначення - петля дверна
- Модель - Bisagra mod.554
- Код виробника - 6417
- Матеріал - сталь
- Покриття – епоксидне
- Колір чорний
- Загальна довжина петлі - 197 (47+150) мм
- Товщина петлі – 2 мм
Продукція іспанської фірми AMIG - відмінне поєднання стилю, якості та ціни.
Основні переваги фарб на основі епоксидних смол – це їхня стійкість до зовнішнього впливу (атмосферного та хімічного) та захист металевих виробів від корозії.
Компанія Amig – це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одним із найстаріших виробників. Початок діяльності компанії відзначається з 1940 року. Характеризується як одне із провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 2 мм |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Колір | Чорний |
| Покриття | Полімерне |
| Стан | Новий |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Bisagra mod.554 |
| Призначення | Петля дверна |
| Код виробника | 6417 |
| Товщина петлі | 2 мм |
| Загальна довжина петлі | 197 (47+150) мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴


