Поштовий ящик Amig МОД.4 Герб Чорний.
Технічний опис:
- Виробник — Amig,
- Країна-виробник — Іспанія,
- Артикул -12212,
- Матеріал — алюміній,
- Габаритні розміри — 400x240x80 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип поштової скриньки | індивідуальний |
| Можливість експлуатації на відкритому повітрі | Так |
| Наявність замку | Так |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 400x240x80 мм. |
| Матеріал | алюміній |
| Артикул | 12212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 139 ₴








Відправка з 06 квітня 2026