
Дверний упор гумовий D53H60 чорний
104 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1047
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверний упор універсальний D53H60 чорний гумовий.
Технічні дані:
- Призначення – обмежує відчинення дверей.
- Тип упору – універсальний
- Висота - 60 мм
- Діаметр – 53 мм
- Діаметр біля основи - 48 мм
- Матеріал – гума
- Колір чорний
- Виробник - Україна
Комплект поставки:
- Дверний упор
- Кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/підлоговий |
| Вид відбійника | Гумовий |
| Колір | Чорний |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | резина |
| Виробник | Польща |
| Призначення | обмежує відкривання дверей. |
| Висота | 60 мм |
| Диаметр | 53 мм |
| Діаметр біля основи | 48 мм |
| Тип упору | універсальний ( підлоговий, настінний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴

