Дверний упор із магнітом MVM M 30 SN матовий нікель.
Призначений для фіксації дверей у відкритому положенні. Магнітний дверний обмежувач виготовлений зі сплаву ZAMAK, має якісне гальванічне покриття.
Характеристики:- Виробник — MVM
- Країна-виробник — Китай
- Висота — 31 мм
- Ширина — 54 мм
- Глибина — 40 мм
- Максимальний проміжок від підлоги до дверей — 10 мм
- Колір — SN матовий нікель
- Дверний упор
- Відповідна частина
- Комплект кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вид відбійника | Магнітний |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сатин |
| Кріпильний комплект | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Максимальний зазор від підлоги до дверей | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴




