Дверний ланцюжок Palermo C-649 SN матовий нікель
Технічний опис:
- Виробник — Palermo
- Країна-виробник — Туреччина
- Довжина ланцюжка — 15 см
- Розмір майданчика — 92x33 мм
- Відстань між отворами кріплення — 80x22 мм
- Матеріал основи — латунь
- Матеріал ланцюжка — сталь
- Колір — матовий нікель
Комплект кріплення в комплекті
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина ланцюжка | 15 см |
| Матеріал основи | латунь |
| Матеріал ланцюжка | сталь |
| Виробник | Palermo |
| Розмір майданчика | 92x33 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 80x22 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | матовий нікель. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

