
Чашка під броненакладку SAP 10 мм AB бронза
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 159
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чашка для накладної броненакладки SAP 10 мм AB бронза
Підходить для будь-якої накладної броненакладки діаметром не більш ніж 55 мм
Технічні характеристики:
- Матеріал — сталь
- Покриття — гальванічне
- Колір — бронза
- Товщина — 3 мм
- Зовнішній діаметр — 67 мм
- Діаметр врізання — 60 мм
- Внутрішній діаметр — 55 мм
- Висота кільця — 15 мм
Призначена для утоплення накладної броненакладки діаметром 55 мм у зовнішню обшивку завтовшки 10 мм. Чашка сумісна з броненакладками — Kale, Apecs, Kedr, Punto.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Висота кільця | 15 мм |
| Діаметр врізки | 60 мм |
| Матеріал | сталь |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴

