
Шпінгалет торцевій AGB 160 мм бронза D00320.15.22
185 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12643
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпінгалет торцевій AGB 160 мм AB бронзаD00320.15.22
Шпингалет изготовлен в едином корпусе из стали с гальваническим покрытием. Предназначен для установки на двустворчатые входные и межкомнтаные двери для фиксации дополнительной створки. Конструкция шпингалета позволяет монтировать его в деревянные двери и окна с минимальными зазорами.
Технические данные:
- Производитель - AGB
- Страна изготовитель - Италия
- Длина шпингалета - 160 мм
- Вылет засова - 14 мм
- Диаметр засова - 8 мм
- Вес - 81 гр
- Цвет - бронза
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бронза |
| Виліт засува | 14 мм |
| Вага | 81 гр |
| Діаметр засува | 8 мм |
| Довжина шпінгалета | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
