Шпінгалет врізний Palermo C-711-6AB бронза
Технічний опис:
- Призначення — шпінгалет для двостулкових дверей
- Тип встановлення — врізний
- Розміри — 145x24x28 мм
- Діаметр засова — 10 мм
- Виліт засова — 15 мм
- Глибина врізання — 20 мм
- Материал - сплав ZAMAK
- Колір бронза
Комплект постачання:
- Шпингалет
- Відповідна планка
- Комплект кріплення
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виліт засува | 15 мм |
| Глибина врізу | 20 мм |
| Діаметр засува | 10 мм |
| Матеріал | сплав ZAMAK |
| Призначення | шпінгалет для двостулкових дверей |
| Розміри | 145x24x28 мм |
| Тип установки | врізний (в торець дверей) |
| Колір | бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴


