Прихована регульована петля для дверей урівень. Eclipse 2.0 пропонує широкі можливості тривимірного регулювання. Рух стулки плавний і точний до 180°. Накладки приховують регулювальні гвинти та зберігають естетику також і під час відкритого стулення.
Технічний опис:
- Виробник — AGB,
- Країна-виробник — Італія,
- Призначення — петля для дверей із дерева,
- Колір — матовий хром,
- Регулювання — ущипач ±1 мм, по вертикалі ±2 мм, по горизонталі ±1,5 мм,
- Висота петлі — 110 мм,
- Відстань у розвороті — 19, 5 мм,
- Матеріал петлі — ЦАМ,
- Максимальне навантаження — 2 петлі 40 кг, 3 петлі 60 кг.
Ціна за 1 петлю, додатково необхідно придбати комплект декоративних ковпачків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота петли | 110 мм |
| Максимальна навантаження | 2 петлі 40 кг, 3 петлі 60 кг. |
| Матеріал петлі | ЦАМ (цинковий сплав) |
| Призначення | петля для дверей з дерева |
| Відстань в розвороті | 19, 5 мм |
| Регулювання | притвор ±1 мм, по вертикалі ±2 мм, по горизонталі ±1,5 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | матовий хром. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴




