Врізна захисна броненакладка Fuaro DEF 4825 CR хром.Червона броненакладка — найнадійніший захист циліндра від вибивання, висвердлювання або перелому підлог. Броненакладка врізається в зовнішню картку та кріпиться двома гвинтами з внутрішнього боку дверей, притискаючи накладку до зовнішнього листя металу. Технічні дані:
- Виробник — FUARO
- Країна-виробник — Китай
- Тип броненакладки — врізна
- Матеріал — загартована сталь
- Діаметр — 50 мм
- Товщина — 25 мм
- Захід циліндра в накладку — до 18 мм
- Колір хром
- Броненакладка
- Накладка декоративна
- Гвинти M6
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр | 50 мм |
| Захід циліндра в накладку | до 18 мм |
| Матеріал | загартована сталь (HRC 42) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип броненакладки | врізна |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | хром. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴




