Засув для воріт чорний 145*80 без ТМ під навісний замок. Зроблено в Україні р. Харків.
Призначений для замикання дверей, воріт, каліток тощо.
Технічні характеристики:
- Габарити засова — 145x80 мм
- Виліт засова — 45 мм
- Товщина засова — 5 мм
- Ширина засова — 30 мм
- Довжина засова — 200 мм
- Діаметр отвору під замок — 20 мм
- Вага — 470 г
- Матеріал — сталь
- Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт засува | 45 мм |
| Вага | 470 гр |
| Діаметр отвору під замок | 20 мм |
| Ширина засува | 30 мм |
| Габарити засува | 145x80 мм |
| Товщина засува | 5 мм |
| Довжина засува | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

