Ручка дверна кругла на планці AMIG POMO puerta con placa mod.18. Ручка під квадрат 8 мм. Ціна за 1 шт.
Технічний опис:
- Виробник — AMIG
- Країна-виробник — Іспанія
- Код виробника — 6433
- Матеріал — сталь
- Покриття — епоксидне
- Колір чорний
- Розмір планки — 280x45 мм
- Діаметр ручки — 55 мм
- Виліт ручки від дверей — 78 мм
- Товщина планки — 2 мм
Основні переваги фарб на основі епоксидних смол — це їх стійкість до зовнішнього впливу та захист металевих виробів від корозії.
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталь |
| Країна виробник | Іспанія |
| Покриття | эпоксидное |
| Розмір планки | 280x45 мм |
| Код виробника | 6433 |
| Діаметр ручки | 55 мм |
| Виліт ручки від дверей | 78 мм |
| Товщина планки | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴




