Ручка поворотна Punto серії QL на квадратній основі BK6 QL ABG-6 зелена бронза.
Поворотні ручки призначені для встановлення на внутрішні вхідні, міжкімнатні, сантехнічні двері та слугують для комплектації замків і застібок із додатковим замиканням під квадрат 6 мм. Матеріал, із якого виготовляють накладки — сплав ZAMAK. Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії в соляному тумані — понад 72 години. Термін експлуатації необмежений.
Технічні характеристики:
- Материал - сплав ZAMAK
- Колір — зелена бронза
- Форма основи — QL квадратна
- Розмір основи — 52x52 мм
- Вага — 233 г
- Переріз квадрата — 6x6 мм
- Довжина квадрата — 80 мм
- Виробник — Punto
Комплектація:
- накладка wc
- з'єднувальний квадрат
- стяжні гвинти
- саморізи
Гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Punto |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 233 гр |
| Длина квадрата | 80 мм |
| Матеріал | сплав ZAMAK |
| Розмір основи | 52x52 мм |
| Перетин квадрата | 6x6 мм |
| Форма підстави | QL квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴


