
Дверні ручки Armadillo MORI USS MWSC-33 Італійський тиснений
1 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2093
- +380 (66) 266-36-41
Дверні ручки Armadillo MORI USS MWSC-33 Італійський тиснений.
Нова колекція Armadillo URBAN SLIM — дверні ручки на тонкій основі. Найоригінальніші архітектурні споруди світу стали ідеєю створення моделей ручок нової колекції. Для нових моделей характерні прямі чіткі форми та плавні лінії авторських висотних будівель.
Ця модель своєю формою схожа на хмарочос у Шанхаї. Сдан в експлуатацію 2008 року.Висота будівлі 492 метри. Фінансовий центр 11-й за висотою хмарочос у світі. Зведенням спеціалізувалася японська фірма Mori Building Corporation. Офіційна назва будівлі — відкривачка.
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Армадило,
- Країна-виробник — Китай,
- Матеріал — цинковий сплав ZAMAK,
- Вага — 950 г,
- Покриття — гальваніка,
- Колір оздоблення — Італійський тиснений,
- Довжина з'єднувального квадрата — 100 мм,
- Товщина дверей — 30-60 мм,
- Форма основи — квадрат,
- Розмір основи — 51,5x51,5 мм,
- Відступ ручки від дверей — 60 мм,
- Довжина ручки — 136 мм,
Комплект постачання:
- Пара ручок
- Основа ручок
- З'єднувальний квадрат 8x100
- Стопорний гвинт M6
- Стопорний гвинт M4
- Стяжні гвинти
- Комплект саморізів
- Шестигранний ключ
- Паспорт виробу
- Паковання
Дверні ручки Армадило Слім призначені для встановлення на міжкімнатні двері завтовшки від 30 до 60 мм. Встановлюються спільно із засувками, сантехнічними механізмами та замками під ключ. У продажу є додаткові елементи — фіксатор WC і накладки на ключову свердловину.
Ручки виготовлені із цинкового сплаву. Забруднення й пил треба видаляти м'якою тканиною, змоченою в чистій воді. Не використовуйте розчинники, абразивні та очисні засоби.
Виробник гарантує безвідмовну роботу дверних ручок упродовж 5 років із дня продажу.
- Вставте квадрат у відповідне гніздо замка або клямки,
- Встановіть основу ручки на квадрат з обох боків,
- Зафіксуйте основи за допомогою стяжок і саморізів до дверей,
- Вийміть квадрат із отвору та виламайте напрямну деталь із центру основи,
- Встановіть квадрат назад в отвір,
- Одягніть ручку на основу,
- Зафіксуйте ручки на основах і квадрат за допомогою стопорних гвинтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сатин |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | цинковий сплав ZAMAK |
| Розмір основи | 51,5x51,5 мм |
| Товщина дверей | 30-60 мм |
| Вага | 950 гр |
| Форма підстави | Квадрат |
| Колір обробки | Італійський тиснений |
| Довжина з'єднувального квадрата | 100 мм |
- Ціна: 1 485 ₴




