Дверні ручки Armadillo SKY USS BL-26 Чорний.
Нова колекція Armadillo URBAN SLIM — дверні ручки на тонкій основі. Найоригінальніші архітектурні споруди світу стали ідеєю створення моделей ручок нової колекції. Для нових моделей характерні прямі чіткі форми та плавні лінії авторських висотних будівель.
Небоскребок Brookfield Place Calgar у Калгарі є важливим складником життя мегаполіса. Усередині будівлі розташований комплекс легкорельсового транспорту, що поєднується із закритою від негоди системою пішохідних переходів Plus 15 Skywalk. Зовні хмарочос, заввишки 247 метрів, має форму величезного стовпа з обтічними заокругленими кутами, що повторюються в дизайні ручки Sky. Завдяки використаному в будівництві безрамного скла створюється відчуття, що вежа розчиняється в просторі та трапляється з небом.
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Армадило,
- Країна-виробник — Китай,
- Матеріал — цинковий сплав ZAMAK,
- Вага — 1210 г,
- Покриття — гальваніка,
- Колір оздоблення — Чорний,
- Довжина з'єднувального квадрата — 100 мм,
- Товщина дверей — 30-60 мм,
- Форма основи — квадрат,
- Розмір основи — 52x52 мм,
- Відступ ручки від дверей — 56 мм,
- Довжина ручки — 117 мм.
Комплект постачання:
- Пара ручок
- Основа ручок
- З'єднувальний квадрат 8x100
- Стопорний гвинт M6
- Стопорний гвинт M4
- Стяжні гвинти
- Комплект саморізів
- Шестигранний ключ
- Паспорт виробу
- Паковання
Дверні ручки Армадило Слім призначені для встановлення на міжкімнатні двері завтовшки від 30 до 60 мм. Встановлюються спільно із засувками, сантехнічними механізмами та замками під ключ. У продажу є додаткові елементи — фіксатор WC і накладки на ключову свердловину.
Ручки виготовлені із цинкового сплаву. Забруднення й пил треба видаляти м'якою тканиною, змоченою в чистій воді. Не використовуйте розчинники, абразивні та очисні засоби.
Виробник гарантує безвідмовну роботу дверних ручок упродовж 5 років із дня продажу.
- Вставте квадрат у відповідне гніздо замка або клямки,
- Встановіть основу ручки на квадрат з обох боків,
- Зафіксуйте основи за допомогою стяжок і саморізів до дверей,
- Вийміть квадрат із отвору та виламайте напрямну деталь із центру основи,
- Встановіть квадрат назад в отвір,
- Одягніть ручку на основу,
- Зафіксуйте ручки на основах і квадрат за допомогою стопорних гвинтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | цинковий сплав ZAMAK |
| Розмір основи | 52x52 мм |
| Товщина дверей | 30-60 мм |
| Вага | 1210 гр |
| Форма підстави | Квадрат |
| Колір обробки | чорний. |
| Довжина з'єднувального квадрата | 100 мм |
- Ціна: 1 485 ₴





