Ручка-скоба на планці Amig Manillon mod.104
Опис:
- Виробник — Amig
- Країна-виробник — Іспанія
- Код виробника —6491
- Матеріал планки — сталь
- Розмір планки — 280x44 мм
- Розмір ручки — 152 мм
- Відступ ручки від дверей — 54 мм
- Товщина планки — 1,5 мм
- Покриття — епоксидне
- Колір чорний
Основні переваги фарб на основі епоксидних смол — це їх стійкість до зовнішнього впливу та захист металевих виробів від корозії.
Компанія Amig — це іспанський виробник фурнітури для дверей, вікон, замкових виробів та інших конструкцій. Належить до одного з найстаріших виробників. Початок діяльності компанії зазначається з 1940 року. Характеризується як одне з провідних підприємств Іспанії з виробництва фурнітурної продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення ручки | Дверна |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | эпоксидное |
| Розмір планки | 280x44 мм |
| Код виробника | 6491 |
| Матеріал планки | сталь |
| Отступ ручки от двери | 54 мм |
| Товщина планки | 1,5 мм |
| Розмір рукоятки | 152 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴




