Дверні ручки Punto NAVY QL SN/CP-3 матовий хром. Ручки модного бренда Пунто з колекції Simple Living виготовлені з алюмінію та цинкового сплаву ZAMAK, що дало змогу збільшити термін експлуатації ручок понад 150 000 циклів, що гарантує безвідмовну роботу на понад 15 років.Гальванічне покриття пройшов тест на стійкість до корозіїISO 9227:2006в соляному тумані — понад 72 години. Виробник дає гарантію на виріб 12 місяців. Ручки серії QL встановлюються на міжкімнатні та вхідні двері з дерева або МДФ завтовшки від 35 до 45 мм, сумісні з усіма типами замків і застібок. Додатково можна придбати фурнітуру з такою ж формою основи та кольором — накладка WC для сантехнічних дверей або ключові накладки для замків під євроциліндр. Комплектність постачання:
- ручки дверні 1 пара
- квадратний стрижень 8х105 мм
- стяжні гвинти М4 — 2 шт.
- набір саморізів — 6 шт.
- шестигранний ключ — 2 шт.
- паковання
- форма основи — QL квадратна
- розмірозасновання — 52x52 мм
- довжина ручки — 136 мм
- виліт ручки від дверей — 68 мм
- переріз квадрата — 8x8 мм
- довжина квадрата — 105 мм
- вага — 468 г
- колір комбінорований — матовий хром/полірований хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 468 гр |
| Виліт ручки від дверей | 68 мм |
| Длина квадрата | 105 мм |
| набір саморізів | 6 шт |
| Перетин квадрата | 8x8 мм |
| стяжні гвинти М4 | 2 шт |
| колір комбинорованный | матовий хром/полірований хром |
| Шестигранний ключ | 2 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴



